welcome  

ויצאתי לעולם

נעים להכיר, אני Yael.

אני בלוגרית רב תחומית, מעצבת, צלמת ויוצרת תוכן עבור מטיילים רבים בארץ ובעולם מניסיון שצברתי לאורך השנים… בזכות אותם אנשים שפונים אליי ונותנים בי אמון וחוזרים אליי מרוצים מחופשה ומחוויות מעלפות בארץ ובעולם, הפכתי תחביב אישי לעבודה במשרה מלאה , עבודה מתוגמלת בהמון שביעות רצון בהודעות תודה על כך שהמידע בבלוג שידרג את הטיול. המשיכו לקראו כדי לגלות עוד פרטים על טיול איכותי ומפתיע?

יעל כהן

Sometimes you make choices in life and sometimes choices make you

my blog

הבלוג שלי

הבלוג ויצאתי לעולם הוא פיסת גן עדן לכל מי שרוצה לטייל בעולם ובארצנו היפה, טיול זוגי או משפחתי, ולקהל הרחב עם מידע רב גם לשומרים על המסורת היהודית

כך הוא נולד

הבלוג הראשון שלי נולד ביחד עם תחרות סיפורי לידה בשנת 2006, פוסט ראשון בחיי באתר שלימים הפך להיות וואלה, תחרות בה זכיתי במקום הראשון ומכאן התשוקה שלי לכתיבה ולהעברת החוויה גדלה. הרי עם האוכל בא התיאבון. תחת גג אותו בלוג ראשוני קיבלתי המון הכרה כולל המון קידומים בעמוד הראשי עד שלאחר 10 שנים זכיתי גם בפרס בלוגרית השנה. החשיפה הזו גרמה לי לרצות לפתוח אתר/בלוג עצמאי בו ביקרו אנשים מחוברים לחיים הטובים ומודעים לרצון שלהם  לטייל בארץ ובחו"ל, להנות ולחיות את החוויה בצורה המושלמת ביותר.

ויצאתי לעולם בעצם מיצג מטפורה למה שעבר עליי מהרגע שהפכתי לאמא. אבל לא רק. תהליך היצירה, תהליך הכתיבה, וכמובן תהליך הנסיעות היו עבורי אותם רגעי שהאני הפנימי יצא לעולם….ואת כל מה שגיליתי, למדתי, השכלתי לאורך המסע הנפלא הזה, אני רוצה לחלוק עימכם וגם אתם תתחילו לצאת לעולם!

הוא השראה

ויצאתי לעולם מהווה השראה לאנשים רבים, שרוצים להנות מהחיים בארץ ובחו"ל ושלא תמיד יודעים מאיפה מתחילים על מנת להרכיב טיול בלתי נשכח. הבלוג הוא הוכחה שלטוס לחו"ל ולהתגבר על אילוצי שמירת השבת והכשרות זהו דבר אפשרי אם רק יודעים לעשות זאת נכון. 

בבלוג שלי תמצאו

המטרה של הבלוג לתת לך את הכלים להפוך את הטיול לנוח וקל , לקבל מידע על מסלולים המתאמים לכלל האוכלוסייה לפי חלוקה נוחה, להציג לך את כל האטרקציות לפי גיל, לגלות לך מקומות מרהיבים שאף אחד עדיין לא גילה והכל בשאיפה שגם אחרי החזרה לארץ תקום בבוקר מחויך לעוד תקופה ארוכה. 

תמצאו בבלוג שלי מדריכי טיולים וביקורת אוטנטית על המקומות שביקרתי בהם, רשימת מסעדות כשרות ומידע חיוני לנוסע השומר כשרות, טיפים חשובים שגיליתי מביקוריי ברחבי העולם במהלך השנים. 

אם ברצונך לגלות את העולם בהנאה ובעונג עם דגש על האזורים המיוחדים שלא מספרים לך עליהם, לחזור רווי נחת מגילוי עיירות פסטורליות , ובמקביל לא לוותר על אדרנלין טוב שהחיוך לא ימחק משפתייך, הגעת למקום הנכון.

My Story

הסיפור שלי

איך אישה בגילי, שיש לה עבודה משגשגת עם תנאים מעולים שמאפשרים לה את החיים הטובים, קמה יום אחד ומחליטה לעזוב ולהקים עסק משלה? שואלים אותי כל פעם שפוגשים אותי

לא כל הנוצץ זהב הוא

All that glitters is not gold

detox from your device

my ten things

10 דברים שיפתיעו אותך לגלות עליי

1
נולדתי בצרפת וחייתי בכפר קטן ליד AIX EN PROVENCE
2
עבורי שירת הצרצר ביערי עץ האורן היא מלודיה נהדרת שמזכירה לי את הילדות בפרובנס
3
הוריי נאבקו להקמת בית כנסת בכפר שלנו בפרובנס וקיבלו לשם כך קרוון מהמועצה, לאחר שהצליחו לאתר עשר משפחות יהודיות באזור.
4
כבר בגיל שלוש עשרה התחלתי את המסע הראשון שלי, כשעליתי לארץ לבד, בלי הוריי.
5
יש לי אוסף בולים מרשים במיוחד, ואני מקפידה להעשיר אותו בבולים מהמדינות שבהן אני מבקרת.
6
אני אוטודידקטית ומעצבת רב-תחומית, וזה מעודד אותי לרצות ללמוד דברים חדשים כל הזמן, וכמובן לגלות את נפלאות העולם.
7
אם היו לי מקום ואמצעים, הייתי מאמצת את כל החתולים והכלבים שלא שפר עליהם גורלם.
8
בזכות הטיולים בחוץ לארץ הצלחתי להתמודד עם אובדן קשה שחוויתי.
9
יש לי תואר ראשון בכלכלה ואני לא מחבבת את המקצוע הזה, בלשון המעטה.
10
לולא הציונות, איטליה היא המדינה שהייתי רוצה לגור בה.
הקודם
הבא